Deokrystaly

18.11.2004 00:00
Kosmetika

Deodorantní krystaly jsou vyrobeny z přírodní bauxitové rudy. Hliník je přirozenou složkou v přírodě. Je obsažen ve vodě, kterou pijeme, v potravě, kterou jíme a ve vzduchu, jenž dýcháme. Deokrystaly obsahují velké molekuly hliníku, které nemohou být absorbovány do krevního oběhu a těla. Hliník v deokrystalech je ve formě nerozpustné soli síranu hlinitého, nikoliv v kovové formě. Zakazníci se v poslední době snaží vyvarovat přípravkům, které obsahují hydrochlorid hlinitý, který je součástí antiperspirantů a může zacpávat póry a být absorbován kůží do těla, protože je rozpustný.

Jakmile se hliník jednou dostane do těla, může být ukládán do ledvin, jater, mozku, chrupavek či kostí.

Síran hlinitý je velmi stabilní nerozpustná sloučenina a při styku s povrchem kůže nedochází k žádnému vstřebávání hliníku.

Deokrystaly neucpávají póry a neomezují přirozený proces pocení, nýbrž zabraňují množení bakterií, které rozkládají pot a vzpůsobují charakteristický zápach. Deokrystaly zvyšují pH kůže a tím vytvářejí zásadité prostředí, ve kterém jsou ničeny bakterie.

Deokrystaly jsou přirozený produkt země. Ruda je dolována a rafinována do hlinitých krystalů. Poté jsou krystaly čištěny, formovány a upravovány pro komerční použití.

Deokrystaly neobsahují syntetické oleje (mohou ucpávat póry),alkohol (může pálit a dráždit kůži), emulgátory ani rozpouštědla (mohou ucpávat póry), syntetické parfémy (mohou způsobovat alergické reakce), chemické přísady, které by mohly narušovat životní prostředí a ozonovou vrstvu. Deokrystaly nebyly testovány na zvířatech a neobsahují živočišné složky.

Deokrystal se používá velmi jednoduše. Navhčí se a poté se jím potírájí místa s větší potivostí. Může být použit kdekoliv na těle.

Zpracováno podle zahraničních materiálů

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Teď mají v kladenské Solence nový přípravek původem také z Izraele....
Věra  |  14.2.2016 18:54

ja jsem koupil deocrystal na Slovensku. jedna firma ho prodava na...
michal Jnovec  |  4.3.2016 12:50

Dobry den, zaujala ma tema o deo krystaloch.Moj oblubeny je z...
Stano Vadik  |  4.3.2016 13:31

Ahoj já a celá moje rodina použivame Perspi rock coz je 100% přirodní...
anna  |  5.3.2016 16:50

Vyborny je perspi rock
Iva  |  22.9.2016 15:59

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *