Celulitida - druhý díl

3.5.2000 00:00
Kosmetika

V prvním díle povídání o celulitidě jsme si řekli, jak rozpumpovat lymfu, aby mohla plnit svůj úkol a odvádět zplodiny a toxiny z tkání. Dnes se zaměříme na to, jak tyto toxiny z tkání a buněk uvolnit a především, jak docílit toho, aby škodlivých látek bylo v našem organismu co nejméně.

Budeme se tedy zabývat detoxikací organismu, což je téma, které by mělo zajímat i muže, přestože celulitidou ,nehezkým dolíčkováním kůže, netrpí. U mužů se škodliviny více než v tukové tkáni ukládají v cévách a vnitřních orgánech.

Při pročišťování organismu se musíte především snažit vyloučit ze svého jídelníčku všechny škodliviny - cukr, sušenky, dorty, čokolády, uzeniny, chipsy, instantní výrobky, bílé pečivo, kečup, tatarku, majonézy?. Dopoledne můžete především při teplém počasí jíst pouze ovoce. Klidně až půl kila (pokud ovšem netrpíte kvasinkovým syndromem).
Během dne pak celozrnné pečivo, drůbež, ryby, obiloviny, bílé jogurty, luštěniny společně s půl kilem čerstvé zeleniny. Jeden den v týdnu můžete držet ovocný či zeleninový půst. Nemíchejte však dohromady ovoce se zeleninou.

Důležitý je dostatečný příjem tekutin 2,5-3litry denně. Pokud nejste zvyklí dostatečně pít, zvyšujte množství vody vypité postupně, abyste příliš nezatížili ledviny. Kromě čisté vody bez bublin pijte na odšťavňovači vylisované ovocné a zeleninové šťávy a čaj s ostropestřce mariánského, který podpoří detoxikační činnost jater.
Jednu lžíci semen vařte v jednom litru vody 10 minut. Čaj z chaluhy bublinaté působí na štítnou žlázu a podporuje metabolismus. Z potravinových doplňků je na pročištění vynikající Yucca (juka), jejíž saponiny doslova "odmašťují" a čistí střevní sliznici od usazenin a tím podstatně zlepšují přechod přijatých živin do krevního oběhu. LKVB6 ( spalovač tuků ) podporuje trávení, odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu a posilňuje játra. Speciální na celulitidu zaměřený přípravek Cell Starpodporuje regeneraci pojivové tkáně, zvyšuje látkovou výměnu, napomáhá odplavování škodlivin ,zabraňuje degeneraci buněk, zlepšuje prokrvení, zpevňuje podkožní kolagen a potlačuje pocity hladu.
Těm, kdo se velmi těžko dokáží zbavit závislosti na sladkostech, může pomoci Chromium picolinate.

Nezapomeňte, že pokud budete účinně bojovat proti celulitidě, ozdravíte tím celý svůj organismus.

Související články

Mistr čistič krve ve vašem těle

26.6.2003 00:00

Pouze pohyb v boji proti celulitidě nestačí

13.3.2002 00:00

Celulitida - první díl

21.4.2000 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Ahoj, zajímalo by mě, zda někdo z vás má zkušenost s přípravkem od...
olča  |  2.1.2010 18:59

máte na mysli tento Cellulitis? http://www.krasa.cz/cellulitis.html já jsem...
eliška  |  7.1.2010 13:11

Mám dobrou zkušenost s aktiv-gelem od Justu,kde dochází k potlačení...
Jana  |  30.8.2010 22:00

ahoj radim ti pokial sa da vysad ju a daj sa na naplaste alebo nieco ine lebo...
Simkaa  |  12.11.2010 10:31

Ja po porodu měla staršný problem s užíváním antikoncepce,trvalo dost...
Vlaďka  |  16.1.2012 22:14

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *