9 tipů proti rozšířeným pórům

21.1.2015 00:01
Kosmetika

Následujících 9 tipů pomáhá stahovat rozšířené póry a předcházet jejich vzniku.

1. Oplachujte si obličej studenou vodou. Studená voda zmenšuje póry.


2. Používejte jílovou masku: jílové masky odstraňují vodu a tuk z kůže a způsobují, že vaše póry vypadají menší. Doporučujeme Alassala marocký jíl Rhassoul 200g


3. Zkuste následující domácí obličejovou masku: smíchejte 2 celá vejce, čtyři polévkové lžíce cukru a pár kapek citronové šťávy. Natřete směs na tvář, počkejte 15 minut a pak opláchněte studenou vodou.


4. Vyzkoušejte ajurvédskou Proteinovou masku Shatex, která zpevňuje texturu pokožky a stahuje póry. Tato maska je vhodná zejména pro normální a mastnou pleť. Pro suchou pleť je ideální maska Shayouth ze vzácných rostlin.


5. Zkuste pleťová tonika: Pleťová tonika pomáhají odstranit maz a nadměrný lesk, předcházet akné a udržují stažené póry bez ucpání. Nejznámější pleťové tonikum je růžová pleťová voda. Doporučujeme Sharose - Adstringentní pleťové tonikum z růží.


6. Užívejte vitamín C: Vitamin C zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v pleti.


7. Místo mechanického čištění pórů vymačkáváním, při kterém může dojít k narušení mikrosvalů udržujících stažené póry, vyzkoušejte šetrnou ajurvédskou hloubkovou metodu čištění pleti.


8. Vyzkoušejte měsíční kolagenovou kúru.


9. Používejte ochranné krycí krémy, které odstraňují nadměrný maz a matují póry. Ideální kombinace je Víceúčelový krém ShasilkSantalový ochranný krém Shabase. nejprve se nanese malé množství Shasilku a poté malé množství krému Shabase. Oba krémy je též možno smíchat na konečcích prstů a poté lehce nanést. Tato kombinace hydratuje, chrání před nadměrným vysušováním pleti a nepříznivými povětrnostními podmínkami, matuje a kryje.

Mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Úžasné jsou čisticí pásky na ucpané pŕy značky Purederm a jejich...
kinskinikki  |  23.1.2015 11:24

mně se tedy osvědčily pásky na nos, čelo a bradu od Purederm, také...
gita  |  26.1.2015 08:21

A na prdeli to taky funguje? A co pupínky na prdeli?
???  |  26.1.2015 14:57

Mám smíšenou pleť ,lehce problematickou s rozšířenými pory.Snažím...
Monika  |  14.9.2015 10:29

Ne prdeli ne.
Joudoslav  |  19.5.2018 20:52

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *