3 účinné látky proti vráskám

23.1.2014 00:01
Kosmetika

Představíme vám látky, které se používaly v boji proti vráskám před staletími i látky vyvinuté v nedávné době.

Zlato

Zlato a krása jsou dvě slova, která jdou velmi dobře dohromady. Používání zlata pro léčivé účely a zkrášlování je známo od dávnověku zejména z Egypta a Indie. Moderní výzkumy prokázaly, že zlato má antibakteriální účinky, podporuje transport molekul kyslíku přímo do kůže, ovlivňuje buněčné funkce, pomáhá oživovat a omlazovat pleť.
Zlato stimuluje lymfatickou drenáž a krevní oběh. To usnadňuje odvod toxinů a zplodin a urychluje regeneraci nových zdravých buněk. Též pomáhá napravit oxidační poškození kolagenových vláken, uchovává kůži pružnou a mladistvou.

Gold Gel: Gel s 24-karátovým zlatem od Shahnay Herbal je silná omlazující formule. Gel obsahuje 24 karátové zlato společně s rostlinnými extrakty a esenciálními oleji. Obsahuje složky bránící stárnutí. 24-karátové zlato je měkké a dobře se do pleti vstřebává. Vyživuje kůži novou energií. Oživuje ji a omlazuje. Zjemňuje a rozzařuje pleť. Chrání kůži před škodlivými vlivy ultrafialového záření a agresivními vlivy zevního prostředí.

Využijte 30% Valentýské slevy.


Přírodní kolagen Inventia(R)

Jde o kolagenové bílkoviny z kůží ryb, pocházejících z pečlivě vybíraných lovišť. Speciální vyvinutou metodou se daří zachovat neporušenou, nativní (přirozenou) strukturu trojité šroubovice.
Díky tomu je získána bílkovina, která je téměř identická s tou, která se nachází v naší pokožce.
Přírodní kolagen Inventia(R)  v původní podobě trojité šroubovice (nikoliv hydrolyzát kolagenu) má ovřenou schopnost zmenšovat hloubku vráse v průměru o 27%. Dále přírodní kolagen zlepšuje pružnost a pevnost pleti a zajišťuje její dokonalou hydrataci.
Výrobek je nealergizující a obsahuje výhradně složky, které pozitivně a synergicky působí na naši pokožku. Neobsahuje žádné plniče, zlepšující chemické látky. či konzervanty.


Včelí jed

Kosmetickým hitem minulého roku se stala kosmetika s organickou alternativou k botoxu - kosmetika s obsahem jedu ze včelích žihadel. Včelí jed je získáván šetrnou metodou, při které nedochází k úhynu včel. Aktivními složkami  včelího jedu apitoxinu jsou hlavně polypeptidy, např. mellitin (52%) - působí silně protizánětlivě a indukuje produkci kortisolu, apamin - působí jako středně silný neurotoxin, díky kterému dochází k relaxaci mimických svalů.
Včelí jed reaguje s pokožkou jako „mikroštípnutí“, následkem čehož se zlepší mikrocirkulace, zvláční a oživí pleť, stimuluje se syntéza kolagenu a elastinu, redukují vrásky,  pleť je vypnutá a projasněná, kontury obličeje jsou zpevněné. Účinky se stupňují. Čím častěji se přípravky s včelím jedem používají, tím lepších a viditelnějších výsledků se dosahuje. Tuto kosmetiku však nesmí používat lidé alergičtí na včelí bodnutí.
Novozélandská firma Manuka Doctor patří mezi přední výrobce kosmetických přípravků s včelím jedem, manukovým medem a dalšími produkty. Značka Manuka Doctor získala ve Velké Británii ocenění 'Best New Brand' 2013 CEW UK Beauty Awards

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mám také raději olejíčkové báze, jsou výborné na citlivou pleť....
anabel  |  12.3.2015 10:35

K úplnému odstranění vrásek lze také s úspěchem použít...
!  |  12.3.2015 10:39

Ten olej na starou BaboBabu bude asi zase něco jako ty přípravky pro IQ 10!!
!  |  12.3.2015 12:50

ahoj, máte někdo zkušenost s vyloženě přírodní kosmetikou proti...
arne  |  15.6.2015 13:59

vyzkoušela jsem pár věcí a nejvíc mi sedla kosmetika minus417
jana  |  16.6.2015 02:56

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *