3 účinné látky proti vráskám

23.1.2014 00:01
Kosmetika

Představíme vám látky, které se používaly v boji proti vráskám před staletími i látky vyvinuté v nedávné době.

Zlato

Zlato a krása jsou dvě slova, která jdou velmi dobře dohromady. Používání zlata pro léčivé účely a zkrášlování je známo od dávnověku zejména z Egypta a Indie. Moderní výzkumy prokázaly, že zlato má antibakteriální účinky, podporuje transport molekul kyslíku přímo do kůže, ovlivňuje buněčné funkce, pomáhá oživovat a omlazovat pleť.
Zlato stimuluje lymfatickou drenáž a krevní oběh. To usnadňuje odvod toxinů a zplodin a urychluje regeneraci nových zdravých buněk. Též pomáhá napravit oxidační poškození kolagenových vláken, uchovává kůži pružnou a mladistvou.

Gold Gel: Gel s 24-karátovým zlatem od Shahnay Herbal je silná omlazující formule. Gel obsahuje 24 karátové zlato společně s rostlinnými extrakty a esenciálními oleji. Obsahuje složky bránící stárnutí. 24-karátové zlato je měkké a dobře se do pleti vstřebává. Vyživuje kůži novou energií. Oživuje ji a omlazuje. Zjemňuje a rozzařuje pleť. Chrání kůži před škodlivými vlivy ultrafialového záření a agresivními vlivy zevního prostředí.

Využijte 30% Valentýské slevy.


Přírodní kolagen Inventia(R)

Jde o kolagenové bílkoviny z kůží ryb, pocházejících z pečlivě vybíraných lovišť. Speciální vyvinutou metodou se daří zachovat neporušenou, nativní (přirozenou) strukturu trojité šroubovice.
Díky tomu je získána bílkovina, která je téměř identická s tou, která se nachází v naší pokožce.
Přírodní kolagen Inventia(R)  v původní podobě trojité šroubovice (nikoliv hydrolyzát kolagenu) má ovřenou schopnost zmenšovat hloubku vráse v průměru o 27%. Dále přírodní kolagen zlepšuje pružnost a pevnost pleti a zajišťuje její dokonalou hydrataci.
Výrobek je nealergizující a obsahuje výhradně složky, které pozitivně a synergicky působí na naši pokožku. Neobsahuje žádné plniče, zlepšující chemické látky. či konzervanty.


Včelí jed

Kosmetickým hitem minulého roku se stala kosmetika s organickou alternativou k botoxu - kosmetika s obsahem jedu ze včelích žihadel. Včelí jed je získáván šetrnou metodou, při které nedochází k úhynu včel. Aktivními složkami  včelího jedu apitoxinu jsou hlavně polypeptidy, např. mellitin (52%) - působí silně protizánětlivě a indukuje produkci kortisolu, apamin - působí jako středně silný neurotoxin, díky kterému dochází k relaxaci mimických svalů.
Včelí jed reaguje s pokožkou jako „mikroštípnutí“, následkem čehož se zlepší mikrocirkulace, zvláční a oživí pleť, stimuluje se syntéza kolagenu a elastinu, redukují vrásky,  pleť je vypnutá a projasněná, kontury obličeje jsou zpevněné. Účinky se stupňují. Čím častěji se přípravky s včelím jedem používají, tím lepších a viditelnějších výsledků se dosahuje. Tuto kosmetiku však nesmí používat lidé alergičtí na včelí bodnutí.
Novozélandská firma Manuka Doctor patří mezi přední výrobce kosmetických přípravků s včelím jedem, manukovým medem a dalšími produkty. Značka Manuka Doctor získala ve Velké Británii ocenění 'Best New Brand' 2013 CEW UK Beauty Awards

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

já mám ráda kyselinu hyaluronovou v nějakém přípravku s jemným a ne...
elis  |  16.2.2018 08:55

Hyaluronku taky miluju, mám ji v séru. A jaké oleje máš na mysli?
Radka  |  19.2.2018 11:10

Z oleje dostane po čase akné a pak uvidíte to tóčo. Občas ano, pořád...
Tak  |  19.2.2018 13:39

Taky bych nedoporučovala používat moc oleje - kdyžtak vždy na vlhkou...
Lenka  |  19.2.2018 13:46

z olejů akné nedostanete, když budete používat vhodné. záleží na...
elis  |  21.2.2018 10:20

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *